lupa x
user

Předplatné

Měsíčník PRO města a obce přináší užitečné informace nejen pro starosty, hejtmany a volené zastupitele, ale i pro zaměstnance obecních, městských a krajských úřadů. Důležitá fakta pro svou činnost v něm však naleznou rovněž podnikatelé a firmy poskytující výrobky a služby městům, obcím a úředníkům krajských a městských úřadů, magistrátů a státních orgánů.

Časopis poskytuje praktické rady a odpovědi na otázky, které cílová skupina čtenářů musí při výkonu svých funkcí řešit.

V jednotlivých rubrikách se časopis pravidelně věnuje problematice hospodaření, financování, řízení, správy a ekonomiky měst a obcí. Odpadovému hospodářství, životnímu prostředí, mezinárodním zkušenostem, rozvoji infrastruktury a regionů a dalším tématům.

Součástí předplatného časopisu je elektronický zpravodaj – Newsletter ProMO, který vychází dvakrát měsíčně (v období leden – červen a září – prosinec) a zvýhodněná nabídka celé škály konferencí a workshopů pořádaných naší společností a našimi obchodními partnery.

Cena celoročního předplatného měsíčníku PRO města a obce v ceně 1 300 Kč zahrnuje od 1.10.2020 tištěné i elektronické předplatné časopisu.

Digitální verze časopisu ke stažení do tabletu, iPadu, chytrého telefonu i počítače. Cena celoročního předplatného elektronické verze měsíčníku PRO města a obce: 990 Kč

Cena vyžádaného výtisku 120, - Kč + poštovné

Typ předplatného: