lupa x
user

Podpora komunitního života na venkově Ústeckého kraje v roce 2021

Podpora komunitního života na venkově Ústeckého kraje v roce 2021

16.07.2021 , Aktualizováno 15.07.2021

Pro města a obce

Podpora komunitního života na venkově Ústeckého kraje v roce 2021

Zastupitelé Ústeckého kraje schválili vyhlášení dotačního programu Podpora komunitního života na venkově pro rok 2021. Místní akční skupiny Ústeckého kraje tak budou moci realizovat projekty podporující pozitivní myšlení, rozvíjející volnočasové aktivity a činnosti vedoucí k celkovému posílení komunity občanů v území Ústeckého kraje.

Finanční prostředky na výzvu jsou alokovány ve výši 2 milionů korun. Žadatelem ve výzvě, která byla vyhlášena dne 1. července 2021, mohou být místní akční skupiny v Ústeckém kraji. Podpora je poskytována z Regionálního podpůrného fondu Ústeckého kraje a žádosti mohou být podávány po celý měsíc srpen.

„Vzhledem k parametrům rozvolňování protiepidemických opatření Ministerstva zdravotnictví ČR jsme se rozhodli dotační program v letošním roce vyhlásit. Jednotlivé komunitní projekty mohou probíhat až do března roku 2022 s cílem umožnit realizaci co největšího množství aktivit podporujících život na venkově,“ uvedl Michal Kučera, radní pro oblast regionálního rozvoje, zemědělství a rozvoje venkova.

Zdroj: Ústecký kraj

Komentáře

0 komentářů