lupa x
user

Krajská setkání SMO ČR: záznam prvního dne

Krajská setkání SMO ČR: záznam prvního dne

13.04.2021

Pro města a obce

Krajská setkání SMO ČR: záznam prvního dne

V úterý 13. dubna proběhl první den tradičních Krajských setkání Svazu měst a obcí ČR, tento rok v netradiční online podobě.

Letošní Krajská setkání probíhají ve dvou termínech 13. a 15. dubna 2021, vždy od 8:30 do 12:30. Tak jako každoročně i tentokrát jsou určeny představitelům samospráv nejen členských obcí Svazu, ale i těch nečlenských, pro které aktuální témata samospráv podávají odborníci na danou oblast. Hostitelem akce byl FRANTIŠEK LUKL, předseda Svazu měst a obcí ČR a starosta města Kyjov a RADKA VLADYKOVÁ, výkonná ředitelka Kanceláře Svazu měst a obcí ČR.

Veškeré informace, včetně programu a přehledu řečníků najdete ZDE

Záznam prvního dne je k dispozici ZDE

Druhý den, tzn. čtvrtek 15. dubna,

vás čeká vystoupení předsedy Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže, pana Petra Mlsny, zástupců Ministerstva práce a sociálních věcí k společensky odpovědnému zadávání v rámci projektu MPSV, dále pak vystoupí pan Petr Vokáč, náměstek ministra vnitra pro řízení sekce legislativy, státní správy a územní samosprávy (pověřen řízením) a pan Miroslav Veselý, ředitel Odboru veřejné správy, dozoru a kontroly Ministerstva vnitra s aktuálními informacemi k parlamentním volbám 2021 a aktualitami z tohoto odboru. Můžete se těšit i na vystoupení zástupce Ministerstva životního prostředí k odpadovému hospodářství, zástupce Ministerstva zemědělství se bude věnovat aktuální legislativě k vodovodům a kanalizacím. Součástí programu bude i představení výzkumu Město pro byznys.

Komentáře

0 komentářů