lupa x
user

Veřejná zakázka na rekonstrukci silnic

Veřejná zakázka na rekonstrukci silnic

11.03.2021

Pro města a obce

Veřejná zakázka na rekonstrukci silnic

Jihočeský kraj vypsal veřejné zakázky na rekonstrukci 19,2 kilometru silnic II. tříd na Budějovicku, Krumlovsku a Jindřichohradecku za 215,9 milionu korun. Předpokládané finanční náklady poputují na rekonstrukci osmi úseků silnic II. tříd.

Celková délka rekonstruovaných silic je 19,2 kilometru. Na Českobudějovicku se jedná o rekonstrukce úseků silnic mezi Žárem a Svaryšovem, mezi Borovany a Ledenicemi a před Mohuřicemi. Na Českokrumlovsku mezi Střemily a Chvalšinami a také v Ličově. A na Jindřichohradecku mezi Klášterem a Starým Městem pod Landštejnem, Hospřízí a Kunžakem a o křižovatku ve Valtínově.

Předpokládané zahájení a ukončení prací na Českobudějovicku a Českokrumlovsku je během května až října 2021 a na Jindřichohradecku během června až září 2021. Hodnotícími kritérii pro výběr dodavatelů bude z 90 procent cena a z 10 procent zkrácení celkové doby dokončení. Cílem rekonstrukcí silnic II. třídy spadajících pod správu kraje je zejména zvýšení nosnosti vozovky, zajištění kvalitní dopravní obslužnosti území a zvýšení bezpečnosti silničního provozu.

Zdroj: Web Jihočeského kraje

Komentáře

0 komentářů